Wyniki etapu rejonowego Konkursu Biblijnego dla Szkół Podstawowych, klasy od V do VIII pt. „Posłani w pokoju Chrystusa”, na podstawie Ewangelii św. Łukasza, organizowanego przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej, pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Konkurs odbył się w dniu 4 kwietnia 2022r. Wzięło w nim udział 134 dzieci z 36 szkół.
Lista finalistów
1. Maciej Pabisz – kl. VII – 98 pkt. - Jasło SP nr 2
1. Emilia Pitera – kl. VIII – 98 pkt. - Rzeszów S. Prezentki
3. Matylda Zięba – kl. VIII – 97 pkt. - Rzeszów S. Prezentki
4. Dominik Stec – kl. V – 95 pkt. - Rzeszów SP nr 2
4. Jakub Pazdan – kl. VIII – 95 pkt. - Rzeszów S. Prezentki
4. Julia Ruszała – kl. V – 95 pkt. - Strzyżów SP nr 2
7. Paweł Kawa – kl. VI – 94 pkt. - Babica ZS
7. Marlena Chorzępa – kl. VII - 94 pkt. - Rzeszów S. Prezentki
7. Joanna Żytka – kl. VI – 94 pkt. - Sołonka NZS-P
10. Oliwia Pszona – kl. VIII – 93 pkt. – Rzeszów S. Pijarki
10. Wielgosz Rita – kl. VII - 93 pkt. - Nowy Żmigród SP
10. Daria Rechtoń – kl. VIII - 93 pkt. - Rzeszów SP nr. 16
10. Aleksandra Nowak – kl. VIII – 93 pkt. - Zarzecze SP
14. Natalia Żmijewska – kl. VI – 92,5 pkt - Jasło SP nr 2
15. Mateusz Wójcik – kl. V – 92 pkt. - Strzyżów SP nr 2
15. Lidia Chmura – kl. VIII – 92 pkt. - Rzeszów S. Pijarki
17. Milena Ciąpała – kl. VIII - 91 pkt. - Rzeszów SP nr 17
17. Dawid Nakonieczny – kl.VI – 91 pkt. - Rzeszów SP nr 17
17. Nikodem Mazgaj – kl. VII – 91 pkt. - Rzeszów SP nr 34
20. Katarzyna Janiec – kl. V - 90 pkt. – Kamień Krzywa Wieś
20. Weronika Węgrzyn – kl. V – 90 pkt. - Błażkowa SP
20. Magdalena Kraska – kl. VIII – 90 pkt. - Rzeszów S. Prezentki
20. Klaudia Dziadosz – kl. VIII – 90 pkt. - Stobierna – SP nr 2
24. Joanna Stachowicz – kl. V – 89 pkt. - Strzyżów SP nr 2
24. Zuzanna Borys – kl. VII - 89 pkt. - Strzyżów SP nr 2
24. Lidia Kot – kl. VII - 89 pkt. - Medynia Głogowska ZS
27. Patrycja Świętoń – Pikor – kl. VI – 88,5 pkt. - Rzeszów ZSP nr 19
28. Magdalena Lewko – kl. V - 88 pkt. - Lubla ZS
28. Warzecha Natalia – kl. VIII - 88 pkt. - Nowy Żmigród SP
30. Aleksandra Tokarz – kl. VII - 87 pkt. - Gorlice MZS nr 3
30. Michał Deręgowski – kl. VIII- 87 pkt. - Rzeszów SP nr. 16
30. Oskar Irzyk – kl. VII – 87 pkt. - Rzeszów S. Prezentki
33. Franciszek Bolka – kl. VIII - 86,5 pkt. - Łowisko SP
34. Anna Skiba – kl. V – 86 pkt - Gnojnica Wola SP
34. Sławomir Mazur – kl. V – 86 pkt. - Kolbuszowa SP nr 2
34. Anna Bernacka – kl. V – 86 pkt. - Łukawiec ZS
37. Marta Kupiszewska – kl. V – 85 pkt. - Jasionka ZS
38. Alicja Pelc – kl. VII - 84,5 pkt. - Rzeszów ZSP nr 19
39. Krzysztof Budzowski – kl. VII – 84 pkt. - Jasionka ZS
39. Maresz Piotr – kl. VIII - 84 pkt. - Nowy Żmigród SP
39. Izabela Pańczak – VIII – 84 pkt. - Rzeszów SP nr 34
39. Gabriela Zajdel – kl. VIII – 84 pkt. - Zarzecze SP
43. Jakub Chłanda – kl. V – 83 pkt. - Rzeszów SP nr 25
44. Filip Hałucha – kl. VII – 82,5 pkt. - Jasło SP nr 2
45. Jakub Delikat – kl. VII – 82 pkt. - Babica ZS
45. Oskar Panek – kl. VI – 82 pkt. - Kolbuszowa SP nr 2
45. Aleksandra Kamińska – kl. VIII – 82 pkt. - Medynia Głogowska ZS
45. Kacper Gawron – kl. VIII – 82 pkt. - Strzyżów SP nr 2
49. Oliwia Surowiec – kl. VII – 81,5 pkt. - Rzeszów ZSP nr 19
49. Zuzanna Krupornicka – kl. VIII – 81,5 pkt. - Rzeszów SP nr. 16
51. Wiktoria Materna – kl. VIII – 81 pkt. - Babica ZS
51. Eryk Paśkiewicz – kl. VII – 81 pkt. – Łukawiec ZS
51. Zofia Pelc – kl. VII - 81 pkt. - Rzeszów ZSP nr 19
51. Paweł Porada - kl. V - 81 pkt. – Trzebownisko SP
55. Więcek Jolanta – kl. VIII – 80 pkt. – Nowy Żmigród SP
55. Nikola Opałka – kl. VIII - 80 pkt. - Zarzecze SP
57. Julia Sikora – kl. V – 79 pkt. - Rzeszów SP nr 5
57. Aleksandra Maciejczyk – kl. VI - 79 pkt. - Rzeszów SP nr 25
57. Michał Ziobro – kl. IV – 79 pkt. - Strzyżów SP nr 2
57.Joanna Lęcznar - kl. VI - 79 pkt. - Rzeszów SP nr 19
61. Kacper Głuszak – kl. VIII - 78 pkt. - Kamień Podlesie SP
61. Jagoda Dziobak – kl. VIII - 78 pkt. - Rzeszów SP nr 25
61. Julia Pazdan – kl. VIII – 78 pkt. – Rzeszów S. Pijarki
64. Mateusz Pióro - kl. VI – 77,5 pkt. – Rzeszów SP nr 17
65. Michał Janik – kl. VII – 77 pkt. - Błażkowa SP
65. Jagoda Kotula - kl. VII - 77 pkt. - Rzeszów SP nr 2
65. Martyna Serafin – kl. VIII – 77 pkt. - Rzeszów SP nr 2
65. Karolina Jedziniak – kl. VIII – 77 pkt. – Zarzecze S
65. Julia Mastej – kl. VII - 77 pkt. – Zarzecze SP
65. Joanna Miązek - kl. V - Strzyżów SP nr 2
71. Antoni Lewko – kl. VIII - 76 pkt. – Lubla SP
71.Julia Iskra - 76 pkt. - kl. V - Strzyżów SP nr 2
73. Aleksandra Ryndak – kl. V - 75 pkt. - Gorlice MZS nr 3
73. Zuzanna Serafin – kl. VII – 75 pkt. - Rzeszów SP nr 2
75. Kinga Rzońca – kl. VIII – 74,5 pkt. – Jasło – SP nr 2
76. Aleksandra Szozda – kl. VI – 74 pkt. – Klęczany SP
76. Źrebiec Adam – kl. VII - 74 pkt. – Nowy Żmigród SP
76. Julia Wisz – kl. VIII – 74 pkt. – Rzeszów SP nr 34
76. Amelia Pieczonka - kl. V - 74 pkt. – Trzebownisko SP
76. Emilia Sokołowska - kl. VIII – 74 pkt. – Zarzecze SP
Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej dziękuje wszystkim dzieciom, które wzięły udział w Konkursie na etapie rejowym, a finalistom składa serdeczne gratulacje.
Finał odbędzie się w dniu 10 maja o godz. 10.30 w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie przy ul. Witolda 11a. Na etapie diecezjalnym obowiązuje znajomość całej Ewangelii św. Łukasza.
Ks. M. Dzik, Modertor DB im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej